Rynek wtórny - sprzedaż mieszkań, lokali, miejsc postojowych - SM Poludnie Gdańsk

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Rynek wtórny - sprzedaż mieszkań, lokali, miejsc postojowych

Rynek Wtórny
OFERTA S.M. „POŁUDNIE”
 
Od 1 maja  2016 roku Spółdzielnia Mieszkaniowa „Południe” oferuje dla Państwa usługę pośredniczenia  w obrocie nieruchomościami lokalowymi.
Naszą ofertę, oprócz bardzo niskiej prowizji, wyróżnia rzetelność i oparcie o ponad dwudziestoletnie  doświadczenie na rynku nieruchomościami.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania  z usług Spółdzielni  celem skuteczniejszej sprzedaży lub bezpieczniejszego zakupu bądź zamiany mieszkania.
Oferty  znajdują się poniżej.
 
Tel. 508-462-257 , 58/ 670-42-36                                                                           Zapraszamy 
 


Mieszkanie 3-pokojowe 
Oferta nr 21
Cena
    399.000,00 zł
Powierzchnia użytkowa
56,3  m2
Liczba pokoi
3
Kondygnacja
2 piętro 
Rok budowy
1995
Opis mieszkania
Prezentujemy Państwu mieszkanie składające się z 3 pokoi w tym ustawnego salonu z dużym, słonecznym balkonem, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w związku z czym jest przystosowane do natychmiastowego zamieszkania bez dodatkowego nakładu finansowego. Kuchnia jest w nowej zabudowie, wysokiej jakości panele, sufity podwieszane. Szafy w zabudowie w przedpokoju, oraz 2 pokojach. W mieszkaniu zostaje lodówka, kuchenka i pralka. Miesięczny koszt utrzymania lokalu wynosi około 500,00 zł. Do mieszkania przynależy piwnica.

 
Lokalizacja
W bezpośrednim sąsiedztwie jest rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa i komunikacyjna. Bardzo dobry dojazd do trójmiejskiej Obwodnicy. Na osiedlu jest dużo ścieżek spacerowych, rowerowych, placów zieleni i zabaw. Osiedle jest monitorowane.
Rzut mieszkania:
(brak)
 


Lokal    użytkowy   przy   ul.   Strzelców Karpackich
Oferta nr9
Cena
400.000,00  zł
Powierzchnia użytkowa
58,6 m2
Liczba pokoi
Pomieszczenie handlowo-usługowe
Kondygnacja
parter
Rok budowy
1996
Opis mieszkania
Prezentujemy Państwu lokal użytkowy nadający się na każdy rodzaj działalności - biuro, sklep, gabinet, położony w pasażu handlowo-usługowym na ul. Strzelców Karpackich. Lokal składa się z sali o pow. ok. 48 m2 i zaplecza socjalnego z wydzieloną toaletą i przebieralnią. Lokal po remoncie, do indywidualnej aranżacji.
Miesięczny koszt utrzymania wynosi około 400,00 zł oraz opłaty za media.
 
Lokalizacja
Nowoczesna, cicha i spokojna dzielnica Gdańska z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową. Doskonały dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską do centrum miasta oraz obwodnicy Trójmiasta. Liczne ścieżki spacerowe, rowerowe, tereny zielone i place zabaw. Bezpieczeństwo osiedla zapewnia całodobowy monitoring.
Rzut mieszkania:
(brak)
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego