Rynek wtórny - sprzedaż mieszkań, lokali, miejsc postojowych - SM Poludnie Gdańsk

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Rynek wtórny - sprzedaż mieszkań, lokali, miejsc postojowych

Rynek Wtórny
OFERTA S.M. „POŁUDNIE”
 
Od 1 maja  2016 roku Spółdzielnia Mieszkaniowa „Południe” oferuje dla Państwa usługę pośredniczenia  w obrocie nieruchomościami lokalowymi.
Naszą ofertę, oprócz bardzo niskiej prowizji, wyróżnia rzetelność i oparcie o ponad dwudziestoletnie  doświadczenie na rynku nieruchomościami.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania  z usług Spółdzielni  celem skuteczniejszej sprzedaży lub bezpieczniejszego zakupu bądź zamiany mieszkania.
Oferty  znajdują się poniżej.
 
Tel. 508-462-257 , 58/ 670-42-36                                                                           Zapraszamy 
 
 
 
 
 
 
 
 


Mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Dywizji Wołyńskiej
Oferta nr 20
Cena
  320.000,00 zł
Powierzchnia użytkowa
51,3  m2
Liczba pokoi
2
Kondygnacja
1 piętro 
Rok budowy
1999
Opis mieszkania
Prezentujemy Państwu mieszkanie składające się z ustawnego salonu z dużym, słonecznym balkonem, sypialni, kuchni, łazienki z oknem oraz osobnej toalety. Zabudowane szafy w przedpokoju i sypialni oraz sprzęt AGD widoczne na zdjęciach wliczone są w cenę mieszkania. Miesięczny koszt utrzymania wynosi około 400,00 zł.
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5,8 m2.

 
Lokalizacja
Osiedle ciche o różnorodnej infrastrukturze społecznej i sportowo-rekreacyjnej. Starannie utrzymana zieleń stanowi połowę terenów należących do Spółdzielni, zaś całodobowy monitoring poprawia bezpieczeństwo mieszkańców.
Rzut mieszkania:
(brak)
 


Miejsce postojowe w hali garażowej
przy ul. Dywizji Wołyńskiej 33
Oferta nr 19
Cena
24.000,00 zł
Łączna powierzchnia użytkowa
23,64 m2
Rok budowy
1998
Opis
Prezentujemy miejsce postojowe w hali garażowej położonej przy ul. Dywizji Wołyńskiej 33, o długości ok. 5 m i szerokości ok. 3 m, o łącznej powierzchni uwzględniającej udział w częściach wspólnych nieruchomości wynoszącej 23,64 m2. Miejsce postojowe jest wydzielone, zaś drzwi garażowe otwierane pilotem. 


 
 
 


Mieszkanie   dwukondygnacyjne   przy   ul.   Sosnkowskiego
Oferta nr 16
Cena
359.000,00 zł
Powierzchnia użytkowa
61,6  m2
Liczba pokoi
3
Kondygnacja
3 piętro i poddasze
Rok budowy
2006
Opis mieszkania
Prezentujemy Państwu dwukondygnacyjne, ciepłe i słoneczne mieszkanie, z przestronnym salonem, półotwartą kuchnią i przedpokojem na pierwszym poziomie oraz dwiema sypialniami i łazienką z wanną i prysznicem na poddaszu. Miesięczny koszt utrzymania lokalu wynosi około 180,00 zł latem, zaś 270,00 zł zimą oraz opłaty za media. Do mieszkania przynależy piwnica oraz obszerny, ocieplany strych.
 
Lokalizacja
W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa: żłobek, przedszkola, nowoczesna szkoła, sklepy, lokale gastronomiczne oraz place zabaw dla dzieci, szkoła językowa, w promieniu 0,5 km kilka dyskontów spożywczych, stacje benzynowe, przychodnia lekarska, W pobliżu znajduje się wiele terenów zielonych, m.in. Park Oruński, las na Kozaczej Górze z wieżą widokową oraz nowoczesne obiekty sportowe: boiska piłkarskie, bowling, korty tenisowe, ścieżki rowerowe i fitness. Osiedle jest świetnie skomunikowane z całym Trójmiastem i z jego obwodnicami. Do centrum Gdańska ok. 5 km.
Rzut mieszkania:
(brak)
 
 
 
 
 
 


Lokal    użytkowy   przy   ul.   Strzelców Karpackich
Oferta nr9
Cena
400.000,00  zł
Powierzchnia użytkowa
58,6 m2
Liczba pokoi
Pomieszczenie handlowo-usługowe
Kondygnacja
parter
Rok budowy
1996
Opis mieszkania
Prezentujemy Państwu lokal użytkowy nadający się na każdy rodzaj działalności - biuro, sklep, gabinet, położony w pasażu handlowo-usługowym na ul. Strzelców Karpackich. Lokal składa się z sali o pow. ok. 48 m2 i zaplecza socjalnego z wydzieloną toaletą i przebieralnią. Lokal po remoncie, do indywidualnej aranżacji.
Miesięczny koszt utrzymania wynosi około 400,00 zł oraz opłaty za media.
 
Lokalizacja
Nowoczesna, cicha i spokojna dzielnica Gdańska z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową. Doskonały dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską do centrum miasta oraz obwodnicy Trójmiasta. Liczne ścieżki spacerowe, rowerowe, tereny zielone i place zabaw. Bezpieczeństwo osiedla zapewnia całodobowy monitoring.
Rzut mieszkania:
(brak)
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego