Rynek wtórny - sprzedaż mieszkań, lokali, miejsc postojowych - SM Poludnie Gdańsk

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Rynek wtórny - sprzedaż mieszkań, lokali, miejsc postojowych

Rynek Wtórny
OFERTA S.M. „POŁUDNIE”
 
Od 1 maja  2016 roku Spółdzielnia Mieszkaniowa „Południe” oferuje dla Państwa usługę pośredniczenia  w obrocie nieruchomościami lokalowymi.
Naszą ofertę, oprócz bardzo niskiej prowizji, wyróżnia rzetelność i oparcie o ponad dwudziestoletnie  doświadczenie na rynku nieruchomościami.
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania  z usług Spółdzielni  celem skuteczniejszej sprzedaży lub bezpieczniejszego zakupu bądź zamiany mieszkania.
Oferty  znajdują się poniżej.
 
Tel. 508-462-257 , 58/ 670-42-36                                                                           Zapraszamy 
 
Oferta 01/11
Mieszkanie  4-pokojowe  przy   ul.  Dywizji Wołyńskiej 12
Cena
530.000,00 zł
Powierzchnia użytkowa
78,1 m2
Liczba pokoi
Kondygnacja
4 piętro/ 5 piętro
Rok budowy
1996
Opis mieszkania:
Prezentujemy mieszkanie składające się z 4 pokoi, przestronnej kuchni z jadalnią , łazienki, wc oraz przedpokoju. W lokalu jest standard wysoki, w związku z czym jest przystosowany do natychmiastowego zamieszkania bez dodatkowego nakładu finansowego. Drzwi wejściowe z zamkami GERDA, wysokiej jakości parkiet. Mieszkanie jest słoneczne. Miesięczny koszt utrzymania lokalu wynosi około 650,00 zł.                            
Do mieszkania przynależy piwnica.
 
Lokalizacja:
W bezpośrednim sąsiedztwie jest rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa i komunikacyjna. Bardzo dobry dojazd do trójmiejskiej Obwodnicy. Na osiedlu jest dużo ścieżek spacerowych, rowerowych, placów zieleni i zabaw. Osiedle jest monitorowane.
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego