Sprzedaż - SM Poludnie Gdańsk

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Sprzedaż

Oferta mieszkaniowa > Rynek wtórny


Mieszkanie    4-pokojowe   przy   ul.   Dywizji Wołyńskiej
Oferta nr 14
Cena
435.000,00 zł
Powierzchnia użytkowa
78,9  m2
Liczba pokoi
4
Kondygnacja
2 piętro
Rok budowy
1997
Opis mieszkania
Prezentujemy Państwu mieszkanie składające się ze słonecznego salonu, jadalni oraz dwóch sypialni, kuchni, łazienki z wanną oraz osobnej toalety. Poza szafą garderobianą w jednej z sypialni lokal wolny jest od zabudów. Podłogi w przedpokoju oraz w pokojach pokryte są drewnem. Miesięczny koszt utrzymania lokalu wynosi około 600,00 zł. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 11 m2. 
 
Lokalizacja
Osiedle ciche o różnorodnej infrastrukturze społecznej i sportowo-rekreacyjnej. Starannie utrzymana zieleń stanowi połowę terenów należących do Spółdzielni, zaś całodobowy monitoring poprawia bezpieczeństwo mieszkańców. 
Rzut mieszkania:
(brak)
 


Mieszkanie  2-pokojowe  przy   ul.   A. Antczaka
Oferta nr 13
Cena
300.000,00 zł
Powierzchnia użytkowa
48,4 m2
Liczba pokoi
2
Kondygnacja
1 piętro
Rok budowy
2000
Opis mieszkania
Prezentujemy mieszkanie składające się ze słonecznego salonu, sypialni, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Lokal jest całkowicie urządzony i przystosowany do natychmiastowego zamieszkania bez dodatkowego nakładu finansowego. Dwie zabudowane szafy w przedpokoju, meble oraz sprzęt AGD widoczne na zdjęciach wliczone są w cenę mieszkania. Miesięczny koszt utrzymania lokalu wynosi około 350,00 zł. Do mieszkania przynależy piwnica.
 
Lokalizacja
Doskonała lokalizacja, ciche i spokojne osiedle zaledwie kilka kilometrów od centrum miasta i zjazdu z obwodnicy. W bliskim sąsiedztwie świetnie rozbudowane zaplecze usługowe oraz bardzo dużo terenów zielonych, spacerowych i placów zabaw.   
Rzut mieszkania:
(brak)
 


Miejsce postojowe w hali garażowej przy ul. Dywizji Wołyńskiej 33
Oferta nr10
Cena
18.000,00  zł
Łączna powierzchnia użytkowa
23,64  m2
Rok budowy
1998
Opis mieszkania
Prezentujemy miejsce postojowe w hali garażowej położonej przy ul. Dywizji Wołyńskiej 33, o długości ok. 5 m i szerokości ok. 3 m, o łącznej powierzchni uwzględniającej udział w częściach wspólnych nieruchomości wynoszącej 23,64 m2. Miejsce postojowe jest wydzielone, zaś drzwi garażowe otwierane pilotem.
 
Lokalizacja
Miejsce postojowe w hali garażowej przy ul. Dywizji Wołyńskiej 33

Rzut miejsca postojowego:
(brak)
 


Lokal    użytkowy   przy   ul.   Strzelców Karpackich
Oferta nr9
Cena
350.000,00  zł
Powierzchnia użytkowa
58,6 m2
Liczba pokoi
Pomieszczenie handlowo-usługowe
Kondygnacja
parter
Rok budowy
1996
Opis mieszkania
Prezentujemy Państwu lokal użytkowy nadający się na każdy rodzaj działalności - biuro, sklep, gabinet, położony w pasażu handlowo-usługowym na ul. Strzelców Karpackich. Lokal składa się z sali o pow. ok. 48 m2 i zaplecza socjalnego z wydzieloną toaletą i przebieralnią. Lokal po remoncie, do indywidualnej aranżacji.
Miesięczny koszt utrzymania wynosi około 400,00 zł oraz opłaty za media.
 
Lokalizacja
Nowoczesna, cicha i spokojna dzielnica Gdańska z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową. Doskonały dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską do centrum miasta oraz obwodnicy Trójmiasta. Liczne ścieżki spacerowe, rowerowe, tereny zielone i place zabaw. Bezpieczeństwo osiedla zapewnia całodobowy monitoring.
Rzut mieszkania:
(brak)
 


DOM   w   zabudowie   szeregowej   przy   ul. Dywizji Wołyńskiej
Oferta nr6
Cena
695.000,00 zł
Powierzchnia użytkowa
170 m2
Powierzchnia działki
180 m2
Przybliżony koszt utrzymania domu
Podatek od nieruchomości, około 200 zł rocznie, media, wg zużycia
Ogrzewanie 
CO gazowe
Rok budowy
2004
Opis mieszkania
Przyziemie: Duży garaż i pomieszczenie gospodarcze
Parter: wiatrołap, pokój dzienny z aneksem kuchennym z wyjściem na taras usytuowany od strony południowej, łazienka
Piętro: trzy sypialnie, z czego dwie z wyjściem na balkon, łazienka z oknem, garderoba
Pomieszczenia przynależne: nieużytkowe poddasze, z możliwością adaptacji
 
Lokalizacja
Dom położony jest w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska, zaledwie 10 minut drogi od centrum. Usytuowany jest w pobliżu Parku Oruńskiego oraz ogródków działowych, co gwarantuje malowniczy widok na panoramę otaczającej przyrody. Pasmo domów szeregowych położone jest na skraju osiedla, dzięki czemu jest tam bardzo mały ruch uliczny.
Rzut mieszkania:
(brak)


Lokal    użytkowy   przy   ul.   Dywizji   Wołyńskiej
Oferta nr5
Cena
 219.000,00 zł
Powierzchnia użytkowa
 39,3 m2
Liczba pokoi
Pomieszczenie handlowo-usługowe
Kondygnacja
parter
Rok budowy
 1998
Opis mieszkania
Prezentujemy Państwu lokal użytkowy nadający się na każdy rodzaj działalności - biuro, sklep, gabinet. Lokal składa się z sali o pow. ok. 27 m2 i zaplecza socjalnego (toalety oraz dwóch wnęk, w tym jednej z oknem) z bezpośrednim wejściem od ulicy przez zabudowany balkon. Okna dodatkowo zabezpieczone są kratami. Lokal do indywidualnej aranżacji. Miesięczny koszt utrzymania wynosi około 250,00 zł oraz opłaty za media. Do lokalu przynależy piwnica.
Możliwość nabycia garażu w sąsiednim budynku za cenę 30.000,00 zł.
 
Lokalizacja
Nowoczesna, cicha i spokojna dzielnica Gdańska z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową. Doskonały dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską do centrum miasta oraz obwodnicy Trójmiasta. Liczne ścieżki spacerowe, rowerowe, tereny zielone i place zabaw.
Rzut mieszkania:
 


Mieszkanie  3-pokojowe  przy   ul.   Dywizji   Wołyńskiej
Oferta nr2
Cena
349.000,00 zł
Powierzchnia użytkowa
55,6 m2
Liczba pokoi
3
Kondygnacja
3 piętro/z 4
Rok budowy
1997
Opis mieszkania
Prezentujemy mieszkanie składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. W lokalu został przeprowadzony remont generalny, w związku z czym jest przystosowane do natychmiastowego zamieszkania bez dodatkowego nakładu finansowego. Meble oraz sprzęt RTV i AGD widoczne na zdjęciach wliczone są w cenę mieszkania. Miesięczny koszt utrzymania lokalu wynosi około 400,00 zł. Do mieszkania przynależy piwnica.
 
Lokalizacja
W bezpośrednim sąsiedztwie jest rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa i komunikacyjna. Bardzo dobry dojazd do trójmiejskiej Obwodnicy i centrum miasta. Na osiedlu jest dużo ścieżek spacerowych, rowerowych, placów zieleni i zabaw. Osiedle jest monitorowane, zaś wjazd do miejsc parkingowych bezpośrednio przy budynku zabezpieczony jest szlabanem.
Rzut mieszkania:


Mieszkanie dwukondygnacyjne przy ul. Zygmunta Rumla
Oferta nr1
Cena
360.000,00 zł
Powierzchnia użytkowa
69,3 m2
Liczba pokoi
3
Kondygnacja
4 piętro i poddasze
Rok budowy
1996
Opis mieszkania:
Prezentujemy Państwu mieszkanie dwukondygnacyjne, z przestronnym salonem, kuchnią wraz z zabudową, przedpokojem z szafą garderobianą wbudowaną we wnękę i łazienką z prysznicem na pierwszym poziomie oraz dwiema sypialniami, łazienką z wanną oraz garderobą na poddaszu. Miesięczny koszt utrzymania lokalu wynosi około 500,00 zł.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Możliwość nabycia miejsca postojowego w hali garażowej w sąsiednim budynku za cenę 15.000,00 zł.
 
Lokalizacja:
Doskonała lokalizacja dla osób ceniących cisze i spokój, jednocześnie lubiących mieć dostęp do pełni wygód, bowiem na osiedlu jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Osiedle charakteryzuje łatwy dojazd do centrum miasta zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego