Lokale w budowie - SM Poludnie Gdańsk

Przejdź do treści

kontakt: Czesław Namiotko telefon/faks  58 670-42-35  lub  kom. 501 334 004

email cz.namiotko@smpoludnie.pl Program działalności inwestycyjnej SM „Południe" w Gdańsku na lata 2012-2020

(treść w załączniku: PDF)Kierunki działalności inwestycyjnej SM Południe w Gdańsku na lata 2012-2024
(treść w załączniku: PDF)

Spółdzielnia w czerwcu 2020 roku rozpoczęła realizację  zadania inwestycyjnego  na terenie znajdującym się pomiędzy ulicami Zygmunta Rumla  i  Antoniego Antczaka, z terminem realizacji 2020 – 2024. 
Realizacja zadania inwestycyjnego została rozpoczęta od budowy budynku nr 4 jedn.”P-P” przy ulicy Zygmunta Rumla 12. W budynku tym zaprojektowano 28 lokali.
Inwestycję tworzą  trzy 3,5-piętrowe, 3-klatkowe budynki mieszkalne o  nr budowlanym 3, 4, 5 jedn. ”P-P” wznoszone w technologii tradycyjnej, z dachem stromym, krytym blachą płaską .  
Wszystkie mieszkania w budynkach na kondygnacji parteru posiadają ogródki  z prawem do wyłącznego korzystania, wszystkie pozostałe słoneczne balkony. 
Podnosząc komfort przyszłych mieszkańców w budynkach zaprojektowano wielostanowiskowe hale garażowe, windy, komórki lokatorskie oraz suszarnie, wózkarnie i pomieszczenia na rowery.  
Na terenie inwestycji  usytuowano miejsca postojowe naziemne,  place  zabaw oraz wyznaczone miejsca ze stojakami na rowery. Pomiędzy budynkami  przewidziano tereny zielone oraz  ogrody deszczowe.
Standard i jakość wykończenia budynków z pewnością spełnią oczekiwania naszych Klientów. Zaprojektowano jasna elewacje, szlachetne materiały wykończeniowe oraz eleganckie strefy wejścia .

W ofercie znajduje się łącznie 96 lokali mieszkalnych o w różnorodnych metrażach od 37 do ponad 85 m², lokale 1, 2, 3, 4– pokojowe.

 
Koncepcja projektu  zagospodarowania terenu  dla budynku nr 4 jedn. ”P-P”

Spółdzielnia w czerwcu 2020 roku rozpoczęła realizację  zadania inwestycyjnego  na terenie znajdującym się pomiędzy ulicami Zygmunta Rumla  i  Antoniego Antczaka, z terminem realizacji 2020 – 2024. 
Realizacja zadania inwestycyjnego została rozpoczęta od budowy budynku nr 4 jedn.”P-P” przy ulicy Zygmunta Rumla 12. 

Elewacja budynku nr 4 jedn. ”P-P”


Dziennik budowyWróć do spisu treści